Castelli zadecydował aby spektakl był wystawiany w lokalnymProscenium skonstruowano z rusztowań, na które wspinali się wykonawcy.

Brak czwartej ściany był widoczny również w oryginalnej broadwayowskiej produkcji, scena była całkowicie otwarta, bez kurtyny i mechanizmów. Tom 'Horgan, reżyser premiery na Broadwayu, był wcześniej zaangażowany w eksperymentalny ruch teatralny 77 , toteż przy współpracy z autorami zwiększył ilość eksperymentalnych aspektów widowiska 87Aktorzy odgrywają kilka równych ról w spektaklu, czasem nawet zmieniają je kilkakrotnie (jak w psychodelicznej podróży Claude w akcie 2) w tej samej scenie. Head of hair zaczerpnął twórczo ze spektaklu Viet Stone, w którym występowali uprzednio obaj twórcy libretta 87 Zainspirował ich ciąg scen niekoniecznie powiązanych ze sobą chronologicznie, wykorzystanie aktorów odgrywających wiele ról w czasie tego samego przedstawienia.

Naga scena była zainspirowana autentycznym obnażeniem się przez dwóch mężczyzn, którzy zdjęli ubrania by simply antagonizować policję podczas nieformalnego spotkania antywojennego w Main Parku) 1 2 5 Pojawiła się dopiero w spektaklu broadwayowskim w Biltmore Treatment room. Podczas bisu plemię zwykle powraca z utworem Let the Sunshine Trendy wchodząc na widownię i wciągając publiczność na scenę solve tańca. Trzy białe członkinie plemienia opowiadają, dlaczego lubią ciemnoskórych (Dark Youngsters), w odpowiedzi trzy ciemnoskóre zachwalają białych chłopców (Fair Boys).

Claude wraca z komisji poborowej, a pozostali członkowie odtwarzają wyimaginowaną rozmowę rekrutacyjną komentując: biali wysyłają czarnych achieve walki z żółtymi, before bronić ziemi skradzionej czerwonym. Czterech członków plemienia odczuwa w transie Electric Blues. Skrypt ulegał bowiem znaczącym modyfikacjom w kolejnych produkcjach.

Poniższe podsumowanie fabuły opiera się na scenariuszu premierowego spektaklu z Broadwayu (1968). W marcu 2010 dzieło wystawiono w Mature San Juan w Puerto Rico (w reżyserii Yinoelle Colón). Kanadyjska produkcja z Montrealu w 1985 była siedemdziesiątą profesjonalną od chwili prapremiery 38 W latach 1990 - 1993 objazdowa produkcja podróżowała po całej Europie 41 , po upadku muru berlińskiego spektakl dotarł po raz pierwszy resolve Libanu, Republiki Czeskiej.

Castelli zadecydował, aby spektakl był wystawiany w lokalnym języku każdego kraju 61 Oryginalny scenariusz był dokładnie przetłumaczony, lecz zawierał różne lokalne odniesienia (nazwy ulic, lokalni politycy i celebryci). Wprowadzeniem musicalu na sceny zagraniczne zajął się Bertrand Castelli, producent wykonawczy premiery na Broadwayu 60 , mający kontakty w kręgach paryskiej sztuki. Premiera odbyła się 14 kwietnia, producentami byli: Unrestricted Cinema i Brytyjczyk Cameron Mackintosh Wystąpiła prawie cała obsada z Nowego Jorku 58 , spektakl został zamknięty w dniu 4 września 2010 roku 59 Produkcja otrzymała w większości entuzjastyczne recenzje.

Broadwayowska produkcja z 2009 została w 2010 roku przeniesiona organises Gielgud Movie theater na West Endzie.

få större kuk https://storrekuk-se.eu

Komponował mając dostarczane gotowe teksty libretta 11 Pierwsza, wstępna wersja musicalu powstała w 3 tygodnie 5 , zawierała utwory I obtained Life, Ain't Walked Absolutely no, Where Do I Drive. Rado i Ragni przedstawili swój projekt producentowi Ericowi Blau, który przez wspólnego znajomego skontaktował ich z kanadyjskim kompozytorem Galtem MacDermotem 9 - twórcą już utytułowanym (. Grammy Present w 1961) 6 10 , wyraźnie kontrastującym osobowością z przyszłymi współpracownikami (krótkowłosy, żonaty i mający już czworo dzieci oraz nie wiedzący nic subkulturze hippisowskiej) 2 Mimo to be able to zdecydował się skomponować muzykę achieves rock and roll as well as rollowego przedstawienia.

Wielokrotnie wystawiany na całym świecie, sprzedaż soundtracku pierwszego broadwayowskiego wykonania przekroczyła 3 miliony sprzedanych egzemplarzy.

Comments: 1


noavatar.png
click to find out more 2017-07-07

You completed certain good points there. I did a search on the theme and found nearly all persons will consent with your blog.

Recent articles:

Top